Catering

Catering Jarocin – Kompleksowo zajmujemy się organizacją cateringu na nasze imprezy.

Catering Jarocin jaki przygotujemy możemy dostarczyć w wybrane miejsce przez klienta,
Podać go w naszych namiotach cateringowych jakie mamy w ofercie wynajmu, a także wydać na naszej sali bankietowej lub ustawić stoiska gastronomiczne oraz z piwem na imprezie plenerowej.
(oczywiści jeśli chodzi o plenery – wcześniej uzyskujemy koncesje na sprzedaż alkoholu na danej imprezie)

Czy to namiot czy też impreza n naszej sali bankietowej. Zawsze staramy się aby było to podane estetycznie i dobieramy odpowiedni wystrój.

Catering na naszej sali

Nasz catering podany w namiotach

Catering Jarocin na nasze imprezy

Catering to usługa przygotowywania i dostarczania gotowych dań na specjalne okazje lub spotkania, takie jak wesela, bankiety, konferencje, przyjęcia urodzinowe czy eventy firmowe. Usługa ta obejmuje kompleksową organizację cateringu, tj. przygotowanie, dostarczenie i podanie posiłków, a także wynajęcie odpowiedniego sprzętu, dekoracji i obsługi. Catering może obejmować różne rodzaje potraw, w tym przekąski, dania główne, desery, napoje i inne dodatki, a ich skład i formę można dostosować do potrzeb i preferencji klienta. W zależności od rodzaju cateringu, może on obejmować serwis z obsługą kelnerską lub samoobsługowy bufet.

Usługi cateringowe są często wykorzystywane w sytuacjach, gdy organizatorzy nie chcą lub nie mają możliwości samodzielnie przygotować posiłków na większą liczbę osób lub w sytuacjach, gdy wymagane są profesjonalne i wysokiej jakości usługi cateringu. Wiele firm oferuje również catering dietetyczny, wegetariański lub bezglutenowy, aby zaspokoić różnorodne potrzeby dietetyczne i preferencje żywieniowe swoich klientów.

Catering przekąski

Catering przekąski to usługa cateringowa, która obejmuje przygotowanie i dostarczenie różnorodnych przekąsek na specjalne okazje, takie jak wesela, bankiety, przyjęcia urodzinowe, spotkania biznesowe i inne eventy. Przekąski cateringu są zwykle małymi porcjami dań, które podawane są jako przystawki, przekąski między posiłkami lub jako dodatki do drinków.

Przekąski cateringu mogą obejmować różnorodne dania, w tym na przykład kanapki. Bo różne rodzaje kanapek, takie jak kanapki z wędliną, serem, warzywami, pastami i innymi składnikami.

Innym rozwiązaniem są też małe, jedno lub dwukęsowe dania, takie jak mini tarty, krokiety, sałatki, marynowane owoce i warzywa, mini burgerki, kawałki mięsa w panierce i inne.

Sushi – tradycyjne japońskie danie składające się z ryżu, wodorostów i surowych lub wędzonych ryb, owoców morza lub warzyw. A wśród przekąsek, można też zamówić przekąski słodkie. Takie jak ciastka, mini babeczki, tartaletki, owoce i inne słodkości. Przekąski z cateringu są zwykle estetycznie podane na paterach lub deseczkach i udekorowane w sposób atrakcyjny dla oka, co przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności i elegancji przyjęcia. Cateringowe przekąski są popularnym rozwiązaniem. Umożliwia zapewnienie dobrego smaku bez konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków.

Catering na nasze imprezy – dania główne

Catering dania główne to usługa cateringowa, która obejmuje przygotowanie i dostarczenie różnorodnych dań głównych na specjalne okazje, takie jak wesela, bankiety, przyjęcia urodzinowe, spotkania biznesowe i inne eventy. Danie główne cateringu to zazwyczaj potrawy mięsne, rybne lub wegetariańskie, które są podawane jako główny posiłek na przyjęciu.

Catering dania główne obejmuje szeroki wybór potraw, takich jak:

Mięso – różne rodzaje mięsa, takie jak wołowina, wieprzowina, kurczak, indyk, kaczka i wiele innych, przygotowane w różny sposób, takich jak duszone, pieczone, grillowane lub smażone.

Ryby i owoce morza – świeże lub wędzone ryby, owoce morza, krewetki, małże i inne, przygotowane w różny sposób, takich jak grillowane, pieczone, duszone lub smażone.

Wegetariańskie – dania wegetariańskie, takie jak zapiekanki warzywne, sałatki, risotto, dania makaronowe, tarte i wiele innych.

Potrawy narodowe – dania z różnych kuchni świata, takie jak tajskie curry, włoska pizza, hiszpańska paella, chińska wok i wiele innych.

Dania cateringu główne są zwykle podawane na paterach lub podgrzewanych pojemnikach, a także udekorowane w sposób atrakcyjny dla oka, co przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności i elegancji przyjęcia. Catering dania główne jest popularnym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia zapewnienie urozmaiconego menu gościom. Korzystanie z usługi Cateringu, to dobra alternatywa, dla kogoś, kto nie chce spędzać wielu godzin w kuchni na przyrządzaniu posiłków. A dodatkowo utrzymywaniu ich we właściwej temperaturze podczas imprezy, jeśli chodzi o dania gorące. Czy zapewnieniu należytej obsługi, bo tym zajmuje się firma dostarczająca Catering, czyli nasz personel.
Catering jarocin
Także dostarczamy na inne obiekty już gotowy przygotowany catering np do Camp Formoza